Sprawdź naszą ofertę

  Obejrzyj katalog wzorów FEFCO


  Masz pomysł na opakowanie? Pomożemy Ci go zrealizować!


  Usługowo:

  - sztancujemy

  - kaszeruemy

  - flokujemy

  - foliujemy

  - tłoczymy

  - złocimy

       Firma P.P.H.U. JAMAR powstała w 1984 roku rozpoczynając produkcję opakowań z tworzyw sztucznych, stosując nowatorskie rozwiązania w zakresie tłoczenia ciśnieniowego i próżniowego. W latach 90-tych wprowadza technologię flok a następnie opakowania z kartonu, papieru i drewna. W 2008 r. firma, w ramach spółki Jamar-Pak, poszerzyła swoją działalność o produkcję pudeł tekturowych. Obie firmy w całości opierają się na polskim kapitale.

       Projektujemy opakowania w taki sposób, żeby podkreśliły walory prezentowanego w nim przedmiotu. Zebrane przez naszą firmę doświadczenie wykorzystujemy do ciągłego podnoszenia jakości oferowanych przez nas usług. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy gotowe wzory wielu rodzajów opakowań; na zamówienie projektujemy również nowe. 

       Naszymi flagowymi produktami są opakowania na sztućce i porcelanę, opakowania na półki sklepowe, opakowania jubilerskie, pudełka ozdobne oraz na prezenty. Specjalizujemy się również w produkcji niekonwencjonalnych opakowań promocyjnych i kartonach zbiorczych.

       Od czasu pojawienia się na rynku nawiązaliśmy współpracę z wieloma instytucjami państwowymi, firmami polskimi i zagranicznymi. Zaufali nam najwięksi producenci z Europy, wyróżniając nas przy tym za estetykę i jakość naszych produktów.


  Polityka ekologiczna firmy

       Prowadzimy politykę ekologicznej firmy, której celem jest możliwie najefektywniejsze ograniczenie działań i procesów mających negatywny wpływ na środowisko naturalne. W jej zakresie:
  - kontrolujemy emisję zanieczyszczeń
  - unikamy stosowania niebezpiecznych substancji
  - wdrażamy ekologiczne zarządzanie projektami
  - zaopatrujemy się w materiały z certyfikatami FSC i Rainforest Alliance
  - racjonalnie użytkujemy firmowe pojazdy
  - oszczędzamy energię
  - prowadzimy recykling oraz minimalizujemy produkcję odpadów